Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar

4.7
(67)

Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. 10/b, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0533 252 22 37

Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar Yol Tarifi

ZENGİBAR BİLGİSAYAR

Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. 10/b, Alanya – ANTALYA olan Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar, işletmesine 0533 252 22 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Zengi̇bar Bi̇lgi̇sayar Yorumları

  1. Kendisi bilgisayarlara fısıldayan biri olarak işinin ehli hakkıyla yapan biridir. Her gelen sorunlu cihazı ister bilgisayar ister tablet kendi malıymış gibi tamir edip tertemiz size teslim etmeyi ata sporu olarak benimsemiş bence. Alemde tek ????????????

  2. İşinin ehli bir adamdır bilgisayarınızı yaptırırken aynı zamanda güzel hoş muhabbetleri ve o sıcacık çayıyla içinizi ısıtabilir bilgisayar konusunda kesinlikle başka yere uğramayın.

  3. işinin ehli biri. Çok iyi hizmet verdi. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  4. Bilgisayarımın tamiri 2 saatte yapıldı. Birkaç gündür kullanıyorum hiçbir sorun yok. Hızlı ve samimi yanıt veren ilgili bir işletme.

Comments are closed.