Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu

2
(2)

Alanya Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, İskele Cd. No:27, Alanya – undefined

Telefon : Belirtilmemiş.

Alanya Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu Yol Tarifi

ALANYA DİLARA 5 TEKNE TURU

Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, İskele Cd. No:27, Alanya – undefined olan Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Di̇lara 5 Tekne Turu Yorumları

  1. Tur Alanya Ve Çevresini Gezdiren Yarım Günlük Sahil Kıyısı Koylarda yüzme keyfi müzik ve dansın bol olduğu tur hizmeti sunmakta yemekleri gayet lezzetli porsiyonları ufak tam bir yabancı turist tabağı ????

  2. Zeus olan gemi hiç keyifli eğlenceli değildi.Bize içecekler kutulu dendi litrelik çıktı bardak alıp kendimiz sıraya girip dolduruyoruz.Yemek çok ince küçük parça tavuk çok az karalahana salatası bir yemek kaşıgı makarna ince iki dikim bayat ekmek vardı.Tur bittikten sonra araçlarıyla kaldımız yerden servisle getir götür yapacaklardı servis yok denildi.Öyle gemide köpük partisi laflarına inanmayın sarkılar 75 lerden kalma Paranıza yazık 5 saat boş boş durursunuz.Oturacak yer bulamıyorsunuz.

Comments are closed.