Iris Apart Hotel

3.9
(35)

Iris Apart Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Hacet Cd. No:69, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 39 06

Iris Apart Hotel Yol Tarifi

Iris Apart Hotel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Hacet Cd. No:69, Alanya – Antalya olan Iris Apart Hotel, işletmesine (0242) 513 39 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Iris Apart Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Iris Apart Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Iris Apart Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Iris Apart Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Iris Apart Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Iris Apart Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Iris Apart Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Iris Apart Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Iris Apart Hotel Yorumları

  1. Güzel ve güler yüzlü personel, iyi servis, güzel manzara, ucuz yiyecek ve şu anda ucuz fiyat. Şehre yakın olması iyi, bu yüzden uzağa gitmek zorunda değilsiniz, ama sonra trafik gürültüsü az.

  2. Süper güler yüzlü personeli, çok güzel ???? Her şey yakında: barlar, plaj, mağazalar ve parti konumu. Trafik geceleri hala çok yoğun ve gürültülü. Kulaklıklar bizimle çok çalıştı!

  3. İyi otel olsa küçük havuz ama her şey yakın ve merkezi. üst

Comments are closed.