Yat Sepeti Alanya

4.3
(8)

Alanya Yat Sepeti Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : tanyeli teknesi, Çarşı mahallesi iskele caddesi balıkçı barınağı, Alanya – undefined

Telefon : 0532 434 14 85

Alanya Yat Sepeti Alanya Yol Tarifi

Yat sepeti Alanya

Yat Sepeti Alanya undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi tanyeli teknesi, Çarşı mahallesi iskele caddesi balıkçı barınağı, Alanya – undefined olan Yat Sepeti Alanya, işletmesine 0532 434 14 85 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yat Sepeti Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yat Sepeti Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yat Sepeti Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yat Sepeti Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yat Sepeti Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yat Sepeti Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yat Sepeti Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yat Sepeti Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yat Sepeti Alanya Yorumları

  1. Harika hizmet süper kalite temizlik ellerinize sağlık.. Tavsiye ederim..

  2. Şirket tarafından bir yatta toplanmış, mükemmel izlenimler. Üç kişilik bir ekip – hepsi süper, eğlenceli, en üst düzeyde hizmet. Kaptana özel teşekkürler.
    Büyük bir buzdolabı var (yolculuk sırasında içecekleri soğutabilirsiniz). Meyveleri yıkayıp kesebilirler (yanlarında getirdilerse). Ses sistemini kullanabilirsiniz.
    Yüzmek, suya atlamak için duraklar var))

Comments are closed.