Aktif Kamp

3.3
(3)

Aktif Kamp adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Damlataş Cd. No:70, Alanya –

Telefon : (0242) 511 50 00

Aktif Kamp Yol Tarifi

Aktif Kamp ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Damlataş Cd. No:70, Alanya – olan Aktif Kamp, işletmesine (0242) 511 50 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aktif Kamp ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aktif Kamp yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aktif Kamp hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aktif Kamp ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aktif Kamp ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aktif Kamp için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aktif Kamp bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aktif Kamp sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aktif Kamp Yorumları

  1. Aktif Kamp koordinatörü Murat Bey ve tur rehberimiz Alaaddin Bey müthiş ilgili davrandılar. En ufak bir aksaklığa bile anında müdahale ettiler. Bulunduğumuz otelde daima barın karşısındaki prize en yakın masada 🙂 7/24 ulaşılabilir olmaları, her yemekte aramızda bulunup bıkıp usanmadan taleplere karşılık vermeleri ve daima güler yüzle bizimle iletişim kurmaları mükemmeldi. Tüm aktivite leri büyük bir keyifle tamamladık. Tur boyunca yüzme bilmeyen herkesin tüplü dalışı tamamlaması, yükseklik korkusu olan herkesin sevinçle paraşütü yapması onların bizlere verdiği güven ve rahatlık sayesindedir. İnternette bulduğumuzda nasıl yani bu fiyata bu kadar aktivite mi yapılacak, dolandırılmayalım durup dururken diye düşünerek geldik. Ama ilk tanışma anımızdan son ana kadar müthiş bir ilgi ve alaka gördük. Aktivite ler beklentimizi fazlasıyla karşıladı ve eğlendik. İçiniz rahat bir şekilde muhteşem bir tur tecrübesi için tavsiye ediyorum. Tüm ekibe bu güzel tatil deneyimi için teşekkür ederim.

Comments are closed.