Yunus Emre Öğrenci Yurdu

5
(15)

Yunus Emre Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sugözü, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Yunus Emre Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Yunus emre öğrenci yurdu

Yunus Emre Öğrenci Yurdu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sugözü, Alanya – Antalya olan Yunus Emre Öğrenci Yurdu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yunus Emre Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yunus Emre Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yunus Emre Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yunus Emre Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yunus Emre Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yunus Emre Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yunus Emre Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yunus Emre Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yunus Emre Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Çok temiz bir ortam personel hepsi traşlı giyimleri çok güzel güler yüzlü sonderece saygıyla karşılama ve cay ikramı ve ugurlama

  2. başta Müdür olmak üzere ilgili ve güleryüzlü personel, temiz ve düzenli bir yurt. sistem oturmuş, sonuç: başarıya ulaşan , vatanına, milletine faydalı inançlı öğrenciler..

Comments are closed.