Vavi Transfer

5
(1)

Vavi Transfer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Oral Cd Özdemir Apt D:No:10/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0542 565 10 75

Vavi Transfer Yol Tarifi

Vavi transfer

Vavi Transfer Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Oral Cd Özdemir Apt D:No:10/A, Alanya – Antalya olan Vavi Transfer, işletmesine 0542 565 10 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vavi Transfer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vavi Transfer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vavi Transfer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vavi Transfer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vavi Transfer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vavi Transfer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vavi Transfer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vavi Transfer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vavi Transfer Yorumları

  1. Çok İyi hizmet ve sürücüler güzel, sadece havaalanına seyahat ederken ve havaalanına giderken hangi terminale gideceğinizde doğru olduğunuzdan emin olun.

Comments are closed.