Yücel Giyim

4.3
(20)

Yücel Giyim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şekerhane mah. şevkettokuş cad, Hayri Emiroğlu Sk. No:5/D, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0539 818 07 70

Yücel Giyim Yol Tarifi

Yücel Giyim

Yücel Giyim ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şekerhane mah. şevkettokuş cad, Hayri Emiroğlu Sk. No:5/D, Alanya – ANTALYA olan Yücel Giyim, işletmesine 0539 818 07 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yücel Giyim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yücel Giyim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yücel Giyim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yücel Giyim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yücel Giyim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yücel Giyim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yücel Giyim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yücel Giyim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yücel Giyim Yorumları

  1. Gelin damat için aradığınız herşey var fiyatlar uygun bir yer

  2. Pazar günü açık olmamasina rağmen telefonla ricamız üzerine mağaza açıldı. Çalışanlar ve Yücel Bey çok ilgili alakalı herşey için çok çok teşekkür ediyorum .

  3. Taçlar çok pahalı, nişan ve düğünle alakalı herşey mevcut

Comments are closed.