Yatas

4
(1)

Yatas adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. 15/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 519 07 82

Yatas Yol Tarifi

Yatas

Yatas ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. 15/A, Alanya – ANTALYA olan Yatas, işletmesine (0242) 519 07 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yatas ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yatas yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yatas hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yatas ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yatas ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yatas için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yatas bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yatas sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yatas Yorumları

  1. Kaliteli mobilya güzel görseller ile bezenmiş çeşit olarak bol çeşidin olduğu güler yüzlü ilgili personelin bulunduğu hele birde indirimi yakalayabilirseniz deymeyin keyfinize mobilyalar yıllara meydan okuyor tavsiye ederim sağlamlığı kaliteyi görsellikle buluşturan güzel bir mağaza

Comments are closed.