Yayladağ Pi̇de Ve Kebap

4.6
(14)

Yayladağ Pi̇de Ve Kebap adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:63, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Yayladağ Pi̇de Ve Kebap Yol Tarifi

YAYLADAĞ PİDE VE KEBAP

Yayladağ Pi̇de Ve Kebap Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. No:63, Alanya – Antalya olan Yayladağ Pi̇de Ve Kebap, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yayladağ Pi̇de Ve Kebap ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yayladağ Pi̇de Ve Kebap yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yayladağ Pi̇de Ve Kebap hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yayladağ Pi̇de Ve Kebap ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yayladağ Pi̇de Ve Kebap ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yayladağ Pi̇de Ve Kebap için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yayladağ Pi̇de Ve Kebap bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yayladağ Pi̇de Ve Kebap sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yayladağ Pi̇de Ve Kebap Yorumları

  1. Temiz ve nezih pide kebap salonu fakat sağlık hijyen yönünden ahşap sunum yerine porselenle yapsalar daha iyi olur ayrıca serviste bıçak sunulmuyor istenmek zorunda bırakılmamalı müşteri.

  2. Dumanı üstünde saç kavurma ve incecik lavaş sarılmış beyti sarma herkese tavsiye ederim

  3. Çok lezzetli hijyenik ve pratik sunum sağlayan bir mekan siparişler fazla beklemeden gelriyor tavsiye ediyorum

Comments are closed.