Crusoe Restaurant Cafe Bar

4.3
(70)

Crusoe Restaurant Cafe Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mahmutlar, Atatürk Cd. No:39/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 511 66 01

Crusoe Restaurant Cafe Bar Yol Tarifi

Crusoe Restaurant Cafe Bar

Crusoe Restaurant Cafe Bar ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mahmutlar, Atatürk Cd. No:39/A, Alanya – ANTALYA olan Crusoe Restaurant Cafe Bar, işletmesine (0242) 511 66 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Crusoe Restaurant Cafe Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Crusoe Restaurant Cafe Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Crusoe Restaurant Cafe Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Crusoe Restaurant Cafe Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Crusoe Restaurant Cafe Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Crusoe Restaurant Cafe Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Crusoe Restaurant Cafe Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Crusoe Restaurant Cafe Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Crusoe Restaurant Cafe Bar Yorumları

  1. İlk kez geldik, herhalde artık devamı gelir. Çok efendi personel, yemek yemedik ama kahvesi, dondurması ile vede ambiansıyla çok şok bir yer.Tüm samimiyetimle tavsiye ederim.

  2. İğrenç biryer bardaklar çok.pis çalışanlar bıkmış halinden bu zamanda bu pislik igrenc

Comments are closed.