Sürpriz Pide Kebap Salonu

3.2
(6)

Sürpriz Pide Kebap Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Kaptaner Sk. No:4, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Sürpriz Pide Kebap Salonu Yol Tarifi

Sürpriz Pide Kebap Salonu

Sürpriz Pide Kebap Salonu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Kaptaner Sk. No:4, Alanya – Antalya olan Sürpriz Pide Kebap Salonu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sürpriz Pide Kebap Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sürpriz Pide Kebap Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sürpriz Pide Kebap Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sürpriz Pide Kebap Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sürpriz Pide Kebap Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sürpriz Pide Kebap Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sürpriz Pide Kebap Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sürpriz Pide Kebap Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Sürpriz Pide Kebap Salonu Yorumları

  1. Yorum görünmesi için puan verdim. Kıymalı pide istedik,içinde kıyma yok,resmen sebzeli pide geldi. Kendisine de ilettim paylaşım yapacağımı,teşekkür ettiler. Bence firma kendini düzeltene kadar dikkatli olun. Sağolsun aç kalacağımızı tahmin edip 2 de topkek göndermişler(marka top kek! Değil aman)

Comments are closed.