Anatolia Restaurant

2.6
(5)

Anatolia Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Şeyh Şamil Cd. No:25, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Anatolia Restaurant Yol Tarifi

Anatolia Restaurant

Anatolia Restaurant Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Şeyh Şamil Cd. No:25, Alanya – Antalya olan Anatolia Restaurant, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Anatolia Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Anatolia Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Anatolia Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Anatolia Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Anatolia Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Anatolia Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Anatolia Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Anatolia Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Anatolia Restaurant Yorumları

  1. 2 portakal taze istediler, ancak en az 5 dakika olmasına rağmen, pişirme süresi en fazla 5 olmasına rağmen, musluktan su ekleyip şişelere döktüler, müdürü çağırmak zorunda kaldım ve tekrar yapmak zorunda kaldım. Oraya artık gitmeyeceğim

  2. Dinlenme sırasında sık sık burada yemek. Şaşırtıcı derecede lezzetli koyun kebapları. Çay her zaman bir hediyedir. Samimi ve neşeli garson.

  3. Dostça şeyler +
    Bu Yemekler @ home da yapabilirim. Bunun için üzgünüm restorana ihtiyacım yok. Bir daha asla

Comments are closed.