Sun Hotel By En Vie Beach

2.7
(3)

Sun Hotel By En Vie Beach adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Ahmet Tokuş Blv. No:24, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 513 19 14

Sun Hotel By En Vie Beach Yol Tarifi

Sun Hotel by En Vie Beach

Sun Hotel By En Vie Beach ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Ahmet Tokuş Blv. No:24, Alanya – ANTALYA olan Sun Hotel By En Vie Beach, işletmesine (0242) 513 19 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sun Hotel By En Vie Beach ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sun Hotel By En Vie Beach yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sun Hotel By En Vie Beach hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sun Hotel By En Vie Beach ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sun Hotel By En Vie Beach ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sun Hotel By En Vie Beach için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sun Hotel By En Vie Beach bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sun Hotel By En Vie Beach sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Sun Hotel By En Vie Beach Yorumları

  1. Otel çalışanları çok kaba, zorla çalışıyor gibiler. Havlu alırken, su isterken , kahvaltıda hep bir problem. Hiç memnun kalmadık. Tek güzelliği denizin dibinde olması. Onun haricindeki soğuk bakışlar ve nereden de geldiniz tavrı hiç çekilecek gibi değil????????

  2. Otelin konumu ve plajda olması çok iyi , odaları temiz ve yeterli, fiyata göre normal ama daha iyisini hakeden yer. Akşam yemeğine rezervasyonsuz oturtmadıkları için otelde yemek yemedim. Banyo şampuanları çok kötü. Sıcak ve soğuk suyu ayarlayamıyorsunuz, sürekli değişiyor.

Comments are closed.