Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House

4.6
(174)

Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0546 275 40 19

Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House Yol Tarifi

Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House

Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Alanya – ANTALYA olan Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House, işletmesine 0546 275 40 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 174

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Chefmetin Moonlightrestaurant & Steak House Yorumları

  1. Bu mekan damak tadına lezzet ve görsellige önem veren degerli müşterilerin vazgeçilmez adresi o lala enfes metin ustanın stek lerini ve soslarını tek geçerim deneyin derim????????????vazgeçemiyeceksiniz????

  2. Fastfood tarzında şirin bir ortam lezzetli güler yüzlü personel eşliğinde sakin bir mekan

  3. Temiz, lezzetli, kaliteli yemek yemek istiyorsanız burası tam aradığınız mekan.. Metin ustanın enfes lezzetlerini şiddetle tavsiye ediyorum.. Alanyaya gelirseniz uğramadan gitmeyin derim..

  4. Suratsız orta yaşlı bi garsona sipariş verdik, bi dövmediği eksikti ve 1 saatten fazla yemek bekledik, alt tarafı pizza ne kadar uzun sürebilir ki? Lezzeti evet güzel ama çocukların uyku saatinde yemek geldi, bizim ise stresden yiyecek yerimiz kalmadı.

  5. Yer çok güzel yemek olarak kebap yedik berbattı bu atmosfere bu tad yakışmadı

  6. Güzel nezaket kuralları na uyan hoş bir restoran

  7. Harika yemekler çok iyi bir atmosfer. Sevimli çalışanlar ve en önemlisi çok lezzetli yemekler ????

  8. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden bir işletme ve mükemmel bir Türk mutfağı kebabbi rnumara

Comments are closed.