Pet Guard Veterinary

4.7
(65)

Pet Guard Veterinary adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. No:18/B, Alanya –

Telefon : 0543 872 07 07

Pet Guard Veterinary Yol Tarifi

Pet Guard Veterinary

Pet Guard Veterinary ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, Hasan Akçalıoğlu Cd. No:18/B, Alanya – olan Pet Guard Veterinary, işletmesine 0543 872 07 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pet Guard Veterinary ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pet Guard Veterinary yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pet Guard Veterinary hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pet Guard Veterinary ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pet Guard Veterinary ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pet Guard Veterinary için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pet Guard Veterinary bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pet Guard Veterinary sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 65

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Pet Guard Veterinary Yorumları

 1. Bir veteriner hekim olarak;meslektaşımızla konsultasyon yapmak başka bir hadise;ahkam kesmek başka…
  Klinik olarak görmeyip;sadece sonuçlar üzerinden hasta sahibine;
  -Aynı böyle bir vaka var elimde şuan iyileşti ve yaşatıyorum?Üzerine hay hay mastaflarını biz karşılayalım bu gece yola çıksın dememizin neresi abese iştigal?
  Beyfendi;bakın meslektaşımız diyemiyoruz size;bizler Agarta Ailesi olarak Hekimlik ettiği ve Mesleğimiz ile ilgili;hele ki “Cerrahi”yaklaşımlarda inanamadığmız ve geçmişte olumsuz sonuçlarını gördüğmüz tecrübelere yaklaşımlarımızda;hasta sahiplerine “UMUT”verici yaklaşımlarda bulunmuyoruz.Bizler aynı habitatı yaşadığmız canlara kendi arzularımıza denek olarak görmüyoruz.Ama siz denek olarak görmüyoruz.Ama siz uzaklardan insanlara ne vermek isterseniz verebilirsiniz…
  Kurumumuz ve Eğitim Öğretim hayatımımız tamamladığmız,bizleri bugünlere getiren “FAKÜLTEMİMİZE”böyle sosyal serbest mecralar dışında;her kim olursa olsun Laf ettirmeyiz.
  Son olarakta;tanımadığnız insanların sayfasına yorum yapmakta cüret buluyorken(ki yorumunuzu sonradan değiştirdiniz)bizler sizin sayfanıza yorum bile değil puan verince;süslü,tehditkar harflerden kazak örmeye başladınız:)Yukarda kurduğnuz cümlecikleri dialektik yapmaya çalıştığnız insanlara günlük pratik hayatınıza sarfedebilirsiniz.Burası sizin tatmin olabilleceğiniz yer değil:)
  Hekimliğin özü;Hekimin klinik seyrini tam gözlemleyebildiği ve olabildiğine inandığı tedavi üzerinden yürür…Hasta köpeğin;başka sağlık kurumlarında tedaviler görüp;son 3 günü” LETARJİK”halde olup;yaklaşık 5 Günlük klinik seyrinin olduğu;Gastrik Volvulus Dilatasyonu tanısını,başka yer yada siz değil bu akşam bizim koyduğumuzu ve operasyon esnasında midenin nekrozlaşan bölümün kaçta kaçını tahmin bile edemeyen sizler için anca boş aheste harf tüketiminden öteye geçemez.Sizlere kendi yaşadığnız coğrafyada ki dünyanızda esenlikler dileriz…

 2. 2 senedir çalıştığım bir klinik olarak, hem kendi kopeklerim hemde sokakta baktığım canların tedavisinde bugüne kadar fikirlerine,tedavi şekline guvendigim bir hekim olan Abdullah beye, hayvan sevgisini tüm aile bireylerinde tanıklık ettiğim Petguart ailesine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Eğer emanetiniz bu elde ise gönlünüz rahat olsun diyebilirim

 3. Güler yüzlü ve ilgili veterinerimizi çok seviyoruz????????

 4. Yeni komşum bir bebek gibi şefkatli davranıyorlar hastalarına her canli ilgi,sevgi ister.tamda burasi

Comments are closed.