Refik Göker Apart Otel

4.3
(3)

Refik Göker Apart Otel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Sevindik Sk. No:9, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Refik Göker Apart Otel Yol Tarifi

Refik Göker Apart Otel

Refik Göker Apart Otel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Sevindik Sk. No:9, Alanya – Antalya olan Refik Göker Apart Otel, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Refik Göker Apart Otel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Refik Göker Apart Otel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Refik Göker Apart Otel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Refik Göker Apart Otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Refik Göker Apart Otel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Refik Göker Apart Otel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Refik Göker Apart Otel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Refik Göker Apart Otel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Refik Göker Apart Otel Yorumları

  1. Çok güzel aile ve tek kalmak için ayrıca Refik bey çok iyi bir işletme sahibidir. Fiyatları makul… Yeme içme kendiniz temin ediyorsunuz odalarında zaten mutfak var.. Teşekkürler

Comments are closed.