Nil Pharmacy

3.2
(6)

Nil Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, No:3/A Atatürk Cad. Mola Kavşağı, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 75 79

Nil Pharmacy Yol Tarifi

Nil Pharmacy

Nil Pharmacy Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, No:3/A Atatürk Cad. Mola Kavşağı, Alanya – Antalya olan Nil Pharmacy, işletmesine (0242) 511 75 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nil Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nil Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nil Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nil Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nil Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nil Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nil Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nil Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Nil Pharmacy Yorumları

  1. Çok iyi İngilizce konuşuyor ve her zaman yardımcı oluyor. İlaç siparişi tükendi ve birkaç gün sonra aynı gün alınabildi.

  2. Bugün Nil Eczanezinden mecburen almak zorunda kaldığım bir kreme 44.50 TL ödedim. Maalesef aynı kremi internet uzerinden, 29.90 TL gibi bir fiyata alabilecegimizi bilmek çok enterasan. %50 fiyat farkı olmasını sanırım Nil Eczanesinin kendini jet sosyete tayfasindan sayması.
    Bir daha alışveriş yapar mıyım ? Tabiki de Asla

Comments are closed.