4 Usta Ocakbaşı

4.7
(56)

4 Usta Ocakbaşı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Stad Cd. No: 24/A, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 522 09 33

4 Usta Ocakbaşı Yol Tarifi

4 Usta Ocakbaşı

4 Usta Ocakbaşı Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Stad Cd. No: 24/A, Alanya – Antalya olan 4 Usta Ocakbaşı, işletmesine (0242) 522 09 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4 Usta Ocakbaşı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan 4 Usta Ocakbaşı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. 4 Usta Ocakbaşı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak 4 Usta Ocakbaşı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan 4 Usta Ocakbaşı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. 4 Usta Ocakbaşı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. 4 Usta Ocakbaşı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada 4 Usta Ocakbaşı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya 4 Usta Ocakbaşı Yorumları

  1. Alanya’nın merkezinde otogara ve hale yakın konumda. Otopark sorunu yok. Izgara pide çeşitleri var. Çalışanlar samimi ustalar işini biliyor. Izgara çeşitleri gerçekten iyi. Biz 2 karışık ızgara bir sulu yemek yanında salata piyaz içecekler ve fırın ekmeğine toplam 200 lira ödedik. Fiyat normal gibi. Hizmette güzel. Pandemi yokken alkollü içecekler ve canlı müzik var. Tavsiye edeceğim bir işletme.

  2. Meze kültürü Adana medeniyetler sofrasından gelmiştir ve meze müessesenin ikramıdır. Gitmiştim olduğumuz restorantlarda genelde bu prensipte hareket edilmiştir. Mezeye ücret talep etmeleri, o kadar saçma geldi ki sanırım meze istemiyoruz desek ocaktan şişi alıp boğazımıza dökecekler. Fiyatlarda cabası ve Türkiyenin neresine giderseniz gidin bundan çok daha güzel Adanaları çok daha iyi fiyatlara yiyebilirsiniz. Birde size mükemmel bir etimiz var, yok hayvanın sırtından falanca yerinden demeleri yok mu , sanırım arkadaşlar Adanadan anladıkları gibi ettende anlıyor.

  3. Muazzam… fevkalâdenin fesi… eşim ile benim çok hoşumuza gitti. Biz bu çoban salatası ile yaprak beyti kebabı sipariş verdik, yanına automatik közlenmiş biber, domates ve soğan ve soğan salatası geldi. Iki kişi çok zor bunları bitirmek, ama çok lezzetliydi. Çok ve çok teşekkürler… ayrietten müzik ve rakıda çok iyiydi.

Comments are closed.