La Luna Steak & Fish Restaurant

4.5
(221)

La Luna Steak & Fish Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Rıhtım Cd., Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 513 61 79

La Luna Steak & Fish Restaurant Yol Tarifi

LA LUNA STEAK & FISH RESTAURANT

La Luna Steak & Fish Restaurant ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Rıhtım Cd., Alanya – ANTALYA olan La Luna Steak & Fish Restaurant, işletmesine (0242) 513 61 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca La Luna Steak & Fish Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan La Luna Steak & Fish Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. La Luna Steak & Fish Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak La Luna Steak & Fish Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan La Luna Steak & Fish Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. La Luna Steak & Fish Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. La Luna Steak & Fish Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada La Luna Steak & Fish Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 221

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya La Luna Steak & Fish Restaurant Yorumları

  1. Manzarası harika Alanya iskele bölgesinde yer alan bu isletme genelde deniz mahsulleri servis ediyor lakin kırmızı et ve tavuk istenirse oda mevcut park problemi yok aracınızla işletme önüne kadar gelebilirsiniz yemekten sonra iskelede yürüyüş yapabilir gezebilirsiniz

  2. Oldukça lezzetli, lakin pandemi döneminde fiyatlar biraz daha uygun tutulabilirdi. Alanya da barlar sokağı kapalı zaten, turist bile tek tük. Buna rağmen fiyatlar yüksek, tamam euroyla kşra ödüyorsunuz ama biz euroyla maaş almıyoruz.

  3. Güler yüz güzel insanlar içecekler temiz ve güzel lâkin yemeğini yemek nasip olmadı bilmiyorum

  4. Temiz ve kaliteli hizmeti ilke edinmiş bir restaurant.

Comments are closed.