Ihtiyac Akademi

3.2
(6)

Ihtiyac Akademi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Atatürk Blv. No:21, Alanya –

Telefon : (0242) 513 13 31

Ihtiyac Akademi Yol Tarifi

Ihtiyac Akademi

Ihtiyac Akademi ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Atatürk Blv. No:21, Alanya – olan Ihtiyac Akademi, işletmesine (0242) 513 13 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ihtiyac Akademi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ihtiyac Akademi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ihtiyac Akademi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ihtiyac Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ihtiyac Akademi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ihtiyac Akademi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ihtiyac Akademi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ihtiyac Akademi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ihtiyac Akademi Yorumları

  1. Arkadaşlar kalitesiz bir yer. Hiç tavsiye etmiyorum özellikle kpss ye hazırlanıyorsanız alın kitaplarınızı evde hazırlanın zaten tüm dersler internette var. Tüm bölümler aynı sınıfta ders görüyor. Gk gy bahsediyorum . Normalde de derslerinden memnun değildim . Corona zamanı diye gidemedik malum bu saçma dershanenin hocaları internet üzerinden dersi instagram dan verdi. Zoom olsa ne bilim youtube bile tamam ama hadsizce instagram dan ders veriyorlardı türkçe dersine giren mikail canlı yayını kayıt bile etmiyordu . Arkadaşlar kısaca ben pegem yönetiminden de derslerindende hiç memnun kalmadım .

  2. Mecburiyetten tek yildiz veriyorum bunu bile hak etmiyorlar.Tek kelimeyle rezalet başka nasil anlatılabilir bilmiyorum.Eğitim adi altında kurumsal olmayan bir kurum. Pandemi döneminde instagramdan video paylaşmışlar bakkal hasan kasap ömer için fakat her nedense kendi öğrencilerinin haberi olmadi.Buna da uzaktan eğitim diyorlar. Buyrun siz karar verin böyle bir eğitim almaya.

Comments are closed.