Kardelen Apart Otel

3.7
(39)

Kardelen Apart Otel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. no 48, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 62 59

Kardelen Apart Otel Yol Tarifi

Kardelen Apart Otel

Kardelen Apart Otel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. no 48, Alanya – Antalya olan Kardelen Apart Otel, işletmesine (0242) 513 62 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kardelen Apart Otel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kardelen Apart Otel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kardelen Apart Otel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kardelen Apart Otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kardelen Apart Otel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kardelen Apart Otel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kardelen Apart Otel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kardelen Apart Otel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Kardelen Apart Otel Yorumları

  1. Ortak kullanılan camasır makinesi bozuk .Saç kurutma bozuk yemek yapmaya elektrikli ocak var evlere senlik ilgilenen yok karar sızın

  2. Bilal Şirin kaliteli hizmet sunuyor herkese her bütçeye hitap eden leziz bir otel

Comments are closed.