Karatay Shoes

4.5
(59)

Karatay Shoes adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Cuma Pazarı, Fakılar Sk. 6/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 24 34

Karatay Shoes Yol Tarifi

Karatay Shoes

Karatay Shoes ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Cuma Pazarı, Fakılar Sk. 6/A, Alanya – ANTALYA olan Karatay Shoes, işletmesine (0242) 512 24 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karatay Shoes ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karatay Shoes yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karatay Shoes hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karatay Shoes ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karatay Shoes ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karatay Shoes için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karatay Shoes bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karatay Shoes sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Karatay Shoes Yorumları

  1. Kaliteli ayakkabının adresi güleryüzlü hizmette başarılı bir mağaza

  2. Ugur bey yillarin esnafi, personelleriyle beraber ilgililer, canta ve ayakkabi cesitleri oldukca fazla ve guzel. Ailemle beraber onceki alisverislerimizde sattigi urunun arkasinda ve urunleri kaliteli.

  3. Üslup gelen müşterinin ne istediği sonucu kişiye uygun olan bütün ürünlerin kişiye sergilenmesi. Güler yüz ve iş ahlakı

Comments are closed.