Husnu Yuksel Kuafor

4
(71)

Husnu Yuksel Kuafor adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Şevket Tokuş Cad. Hacı İnce Apt. No:59 D:14, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 01 60

Husnu Yuksel Kuafor Yol Tarifi

Husnu Yuksel Kuafor

Husnu Yuksel Kuafor Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Şevket Tokuş Cad. Hacı İnce Apt. No:59 D:14, Alanya – Antalya olan Husnu Yuksel Kuafor, işletmesine (0242) 519 01 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Husnu Yuksel Kuafor ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Husnu Yuksel Kuafor yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Husnu Yuksel Kuafor hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Husnu Yuksel Kuafor ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Husnu Yuksel Kuafor ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Husnu Yuksel Kuafor için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Husnu Yuksel Kuafor bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Husnu Yuksel Kuafor sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Husnu Yuksel Kuafor Yorumları

  1. Alanyada saçlarınızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz yer 🙂 Tüm ekip müşterilere karşı saygılı ve güler yüzlü. Salonunuzun çok hijyenik olduğunuda belirtmek isterim. İyi çalışmalar 🙂

  2. İşlerine olan saygılarıngüker yüzlü personeli ve sizin isteklerinizi önemseyen bir kuaför hüsnü Yüksel ve ekibi

  3. Çok pahalı pahalı olmasınin yanında fiyatına değer bir hizmet yok ilkti son oldu haksız kazanç ????

Comments are closed.