Alanyam Gayri̇menkul

5
(143)

Alanyam Gayri̇menkul adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, 306. Sk. No:4B, Alanya – Antalya

Telefon : 0542 802 45 21

Alanyam Gayri̇menkul Yol Tarifi

ALANYAM GAYRİMENKUL

Alanyam Gayri̇menkul Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, 306. Sk. No:4B, Alanya – Antalya olan Alanyam Gayri̇menkul, işletmesine 0542 802 45 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanyam Gayri̇menkul ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanyam Gayri̇menkul yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanyam Gayri̇menkul hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanyam Gayri̇menkul ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanyam Gayri̇menkul ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanyam Gayri̇menkul için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanyam Gayri̇menkul bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanyam Gayri̇menkul sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanyam Gayri̇menkul Yorumları

  1. Fatih bey işine özen gösteren, müşterisinin beklentilerini tamamen karşılayan, doğru bilgiler ile kafanızda en ufak soru işareti bırakmayan ve benim çok memnun kaldığım gayrimenkul danışmanıdır. Telefon aracılığı ile iletişime geçmemize rağmen ilgisi alakası ile gözümüz kapalı evimizi kendisine teslim ettik ve çok kısa bir sürede geri dönüş aldık. Ev alırken de satarken de kendisiyle içiniz rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Emeğinize teşekkürler Fatih bey.

  2. Merhabalar. Kızım ALKÜ de öğrenci ev tutmak için Aydından telefon açtım Fatih beyi hiç tanımıyorum ama o kadar çok yardımcı oldu ki beyefendiliği ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

  3. DÜKKANIMIN TADILATINI YAPTIRIP EKSIKLERINI GIDEREN VE KIRAYA VEREN FATIH BEYE TŞK EDERIM. BU ZAMANDA DÜRÜST ESNAF BULMAK ZOR. TAVSIYE EDERIM.

  4. İl dışından aradım Alanyadaki evimiz için bi kaç bir şey sordum onlarla ilgisi olmamasına rağmen sabırla dinlediler ve yardımcı oldular. Fatih beye teşekkür ediyorum ilgisinden ötürü.

Comments are closed.