Ehli Künefe

4.3
(334)

Ehl I Künefe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hisariçi, Şevket Tokuş Cd. 61/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0552 248 05 70

Ehl I Künefe Yol Tarifi

Ehl-i Künefe

Ehl I Künefe Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hisariçi, Şevket Tokuş Cd. 61/A, Alanya – Antalya olan Ehl I Künefe, işletmesine 0552 248 05 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ehl I Künefe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ehl I Künefe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ehl I Künefe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ehl I Künefe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ehl I Künefe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ehl I Künefe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ehl I Künefe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ehl I Künefe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 334

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ehli Künefe Yorumları

  1. Künefede 35 lira yazıyordu adam çekerken 38 çekmiş sonradan fark ettim. (Hatayla yapılan bir şey değil arkadaşıma da aynısı yapıldı)
    Ayrıca masaya konan suyu da sütü de içmedik onun parasını aldılar desek bile. Klasik tokatladığını sanan esnaf. Düzgünce alsalardı sürekli gelirdik arkadaşlarımla. 3 lira kazandılar ama çok daha fazlasını kaybettiler. Gitmenizi önermem. Künefesi de o kadar iyi değildi.

  2. Lezzeti ve şeker oranı başarılı fakat ikram edilen çaydan para almaları çok hoş değil bilginiz olsun.

  3. Kunefe söyledik mekan güzel ama künefe guzel di sadece sire seker orani biraz fazla idi

  4. Künefe bağımlıları için cok iddialı bir yer degil ama mutsuz etmeyecek kadar lezzetli.

Comments are closed.