Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business

3.8
(77)

Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez Mahallesi, Sigorta Cd., Alanya –

Telefon : (0242) 510 61 00

Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat University School of Business

Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez Mahallesi, Sigorta Cd., Alanya – olan Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business, işletmesine (0242) 510 61 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 77

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Alaaddin Keykubat University School Of Business Yorumları

  1. Yer olarak ve fakültelerin hepsinin yakın olması çok iyi. Burası bana köyümü hatırlatıyor. Bol dağlık ????. Ben seviyorum. Ulaşımı soranlar olmuş. Otogardan 202 kalkıyor. Öğrenci arkadaşlar kayıt yaptırır yaptırmaz öğrenci otobüs kartı çıkartın. Yok hem tam hemde kartı olanlardan 1 TL fazla ödüyorsunuz. 1 TL ilk başta az gelir ama 1 ay sonra aradaki farkı anlarsınız. Sahil cafe ve restorantlar pahalı ama şehir içinde mc Donalds, burger King var. Birde bir kaç dönerci var. Yedim gayet tatları iyi keseyi sarsmadı birde zehirlenmedim. Bunu hassas bünyesi olan söylüyor. Devlet yurdu çok iyi yarı özel tam devletten 50 TL fazla ödüyorsunuz. Özel yurtlarda kalmadım ama duyduklarım pahalı olduğuydu. Kiralar tatil yeri olduğu için uçuk. Eski binalarda bile. Tek eve çıkacaklar 10 kere düşünsün en az. Benden bu kadar. Diplomamamı aldım ben darısı tüm isteyip de çaba gösterenlere ????

  2. MR bolumu acilen denetilmelidir şuur sahibi kişiler getirilmeli
    Torpil ile öne hasta alıyorlar ve içerde eğlence var gibi bagris cagris sohbet muhabbet

  3. Üniversite olarak eksikliğini yeni olmasına maruz görüyorum onun haricinde şahsi aracı olanlar için Alanya çok iyi bir yer merkez ve çevresinde birçok şeye bulabilirsiniz fakat yemek kültürü yok memleket olarak pahalı halk insanları para olarak görüyor ayrıca üniversite için yakın biyerde ev tutayım hayaline kapılmayın üniversite çevresinde böyle bir imkan yok evler turizmden ötürü pahalı üniversitesinin 20 senesi var bence tam oturabilmesi için

Comments are closed.