Caffe Della Via

4.9
(117)

Caffe Della Via adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sekerhane Mah. Ataturk Cd. 1100 Sk Balta 2 Is Mrk. 8A, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 251 73 47

Caffe Della Via Yol Tarifi

Caffe Della Via Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sekerhane Mah. Ataturk Cd. 1100 Sk Balta 2 Is Mrk. 8A, Alanya – Antalya olan Caffe Della Via, işletmesine 0532 251 73 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Caffe Della Via ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Caffe Della Via yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Caffe Della Via hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Caffe Della Via ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Caffe Della Via ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Caffe Della Via için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Caffe Della Via bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Caffe Della Via sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Caffe Della Via Yorumları

  1. White chocolate mocha bardağı külah şeklinde, tabanı ince biraz soğuyana kadar bardağı tutamıyosunuz. Lezzet olarak alistigimız klasik W.Chocolate mocha

  2. Alanya standartlarının çok üstünde hizmet ve malzeme kalitesi ile ürünler sunuyor, işletme sahibi Okan bey işinin uzmanı ve hala kendini geliştirmeye devam ediyor, Alanyada daha iyisi yok. Teşekkürler.

  3. Gerçekten benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Yorumlara bakarak gitmiştim. Sufle 27 TL ve acıydı. Ice latte 19 TL idi o da acıydı. Benim evde yaptığım sufle daha güzel. Çok pişmanım. Bence gitmeyin giderseniz de sufle yemeyin.

  4. Lokasyon çok iyi. Zengin menu. ICE LATTE MACCHIATO 5*. Mutlaka denemelisiniz.

  5. Alanyada ki en iyi kahve ve cheese cake mekanı,fiyatlarda uygun…

Comments are closed.