Alanya Belediyesi Halk Plajı

3.9
(117)

Alanya Belediyesi Halk Plajı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Alanya Belediyesi Halk Plajı Yol Tarifi

Alanya Belediyesi Halk Plajı

Alanya Belediyesi Halk Plajı Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alanya – Antalya olan Alanya Belediyesi Halk Plajı, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Belediyesi Halk Plajı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Belediyesi Halk Plajı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Belediyesi Halk Plajı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Belediyesi Halk Plajı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Belediyesi Halk Plajı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Belediyesi Halk Plajı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Belediyesi Halk Plajı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Belediyesi Halk Plajı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Belediyesi Halk Plajı Yorumları

  1. Taşlı bide çöpler toplanmıyor , denize girecekseniz ayaklarınız sivri taşlara dikkat edin benim gibi ayagınızı kesmeyin

  2. Alanya Belediyesi Hizmet binasının arkasında tüm sahile bakarak küçük ama gûzel bir alan. Plaj semsiyesi, şenjlong ücretsiz ama yeterli olmadığı için erken giden yerleşiyor. Semsiye ve kamp sandalyesi yaninizda bulunsun. 100 metre açılsanız bile derinleşmiyor, sığ. Kum ince, taş yok ve rahatsız etmiyor. Beğenmeseniz sahil boyunca bir sürü isletme var. Sabah saatlerinde temiz, 20-30 metre açilip temiz bir denizde yüzebilirsiniz.

  3. Akdenizin sert ve hırçın sularından bağımsızlık kazanmışçasına sakin bir sahil. Etraf temiz. Duş ve WC imkanı var. Şezlong ve şemsiye kiralanabilmesi güzel. Su temiz. Zemin kumlu. Aile için oldukça ideal.

  4. Denizde taş yok 100 200 metre gidin en fazla su belinize kadar aşırı güzel hatta canınız sıkılırsa denizde taş arayada bilirsiniz baya iyii

  5. Alanya Belediyesi Halk Plajı: Alanya Belediyesinin hemen arkasında bulunan bir plaj. Denizi dalgasız, çarşaf gibi. Kıyıdan 40-50 metre kadar yüzme bilen bilmeyen herkesin rahatlıkla girebileceği bir yer. sahil ve deniz ince kum. Çıplak ayakla denize girilebilir. Şezlong ve şemsiyeler ücretsizmiş ama biz hiç kullanamadık. Biraz erken gidilirse şezlong ve şemsiye bulunabilir. Plaj alanı Evrenseki Halk Plajı gibi düzenlense, şezlong sayısı artırılsa daha fazla kişi bu imkandan yararlanır.

Comments are closed.