Bacus Restaurant Bar

3.9
(45)

Bacus Restaurant Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Mehmet Şükrü Ulusoy Cd. No:10, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Bacus Restaurant Bar Yol Tarifi

Bacus Restaurant Bar

Bacus Restaurant Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Mehmet Şükrü Ulusoy Cd. No:10, Alanya – Antalya olan Bacus Restaurant Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bacus Restaurant Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bacus Restaurant Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bacus Restaurant Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bacus Restaurant Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bacus Restaurant Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bacus Restaurant Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bacus Restaurant Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bacus Restaurant Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Bacus Restaurant Bar Yorumları

  1. Tamamen Tamam, gıda, ancak kötü hizmet, meze & biraz overpriced iyiydi. Genellikle diğer restoranlarda olsun ama burada değil. Ne oldu

  2. Цены высокие. Выставили рекламу, типа донер 18 лир. По факту содрали 30, объяснив тем, что имелся ввиду куриный. Порции маленькие. Суп не вкусный. Не советую.

Comments are closed.