Vajinismus Tedavisi

5
(6)

Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Alara Medical Plaza, Kızlarpınarı Mahallesi Atatürk Bulvarı, Uğurlu Sk. No:3/1, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0552 302 61 22

Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği Yol Tarifi

Vajinismus Tedavisi Antalya/Alanya - Genital Estetik - Kadın Cinselliği

Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Alara Medical Plaza, Kızlarpınarı Mahallesi Atatürk Bulvarı, Uğurlu Sk. No:3/1, Alanya – ANTALYA olan Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği, işletmesine 0552 302 61 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vajinismus Tedavisi Antalya Alanya Genital Estetik Kadın Cinselliği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Vajinismus Tedavisi Yorumları

  1. Nazire Hocam sizi tanıdığım için ve hastanız olduğum için kendimi o kadar şanlı hissediyorum ki tam umutlarımı tükettiğim bir noktada sıkıntımı 2 günde çözdünüz. Şimdi bakıyorum da bu kadar basit ve çözümü olan bir şey için ben yuvamı ve huzurumu bozduğuma inanamıyorum. Bu problemi yaşayan bütün hemcinslerime söylüyorum . Bu hastalığı yenene kadar asla pes etmeyin. Ben ve eşim size her zaman minnettarız.

  2. Henüz yeni evliyken karşıma çıkan vajinismus hastalığı nedeniyle eşim de ben de çok zor günler geçirdik. Hem toplum baskısı hem utanma çekinme derken profesyonel yardım almaya karar verdik sizlerle tanıştık. Şehir dışında olduğumuz için önce gelemeyiz dediysek de, sonra konaklama ve ulaşım hizmetleri verdiklerini ilettiler. Havaalanına indiğimiz andan itibaren bizi alıp kalacağımız yere götürdüler ve yanımızdan hiç ayrılmadılar. Böyle bir ilgi alaka karşısında çok şaşırdık, çok mutlu olduk. Sabahları tedaviye katılıp, sonra da denizimize girdik, tatil de aradan çıktı. Size sonsuz teşekkür ederim.

  3. Allah kimseye vermesin. En yakınıma bile anlatamadığım sıkıntıları, sorunlarımı Nazire Hoca ve ekibine anlatabildim. O kadar insandan sonra edindikleri tecrübe ile ben daha konuşmadan anladılar beni ve tedaviye geçtiler. İlk söylediklerinde şüpheyle yaklaşmıştım ama 3. Günün sonunda her şey çoktan değişmişti bile. Kaldığım yeri ayarlamalarından tutun da gidiş dönüş yolunda ulaşımımı sağlamalarına kadar beni hiç yalnız bırakmadılar, teşekkür ederim.

  4. Yıllardır evli bir kadın olarak, ben sorunumu hiç bu kadar kolay bir şekilde düzeleceğini tahmin etmemiştim. burada tedavi olana kadar. Vajinismus tedavisi için denemediğimiz yöntem kalmamıştı. İlk defa duyduğum ve öğrendiğim tedaviler sayesinde 4 günde beni bambaşka bir insan yaptılar.. Teşekkürler!

  5. Ben uzun zaman hatayı suçu kendimde aramakla hata etmişim. Bunu bana vajinismus tedavisi ile Cem Hocam öğretti. Aslında grip kadar doğal bir hastalıkla tek başıma mücadele ediyormuşum. Gelecek olanlara tavsiyem, sakın çekinmeyin, korkmayın, onlarca kadın vajinismusla mücadele ediyor ve tedavi oluyor.

Comments are closed.