Babaoğlu Apart Otel

4
(45)

Babaoğlu Apart Otel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Galatasaray Cd., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 61 69

Babaoğlu Apart Otel Yol Tarifi

Babaoğlu Apart Otel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Galatasaray Cd., Alanya – Antalya olan Babaoğlu Apart Otel, işletmesine (0242) 513 61 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Babaoğlu Apart Otel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Babaoğlu Apart Otel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Babaoğlu Apart Otel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Babaoğlu Apart Otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Babaoğlu Apart Otel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Babaoğlu Apart Otel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Babaoğlu Apart Otel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Babaoğlu Apart Otel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Babaoğlu Apart Otel Yorumları

  1. Açıkça söylemek gerekirse bu ve diğer apatrtlar dahil yorumları çok okudum korktum ama gittim gördüm 4 gece kaldım gayet temiz ve fotolarda göründüğü gibi süperdi gerek otel sahibi gerek personeller çok sıcak kanlı ve yardımsewerdi kliması sağlam havuzu tertemiz ben gittim kaldım ve çıktım hiç bir sorun görmedim kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum ve babaoğlu otel apartı gidecek olanlara tavsiye ederim ????

  2. Hesaplı aile apartı konumu iyi merkezi bir yerde marketler manav kasap çok yakın ali ihsan kardeşim ve personel çok ilgili

  3. Yaklaşık 2 yok önce gitmiştim ailemiz ile tatil yapılacak güzel bir yer havuzu temiz odalar

  4. Temiz ve bakımlıydı. Deniz ve çarşıya yakın iyi bir yer.

  5. 1 hafta kaldık 1 kere bile temizlik yapılmadı, buzdolabının buzluk kısmının kapağı yoktu dolaba ne koyduysak dondu, klima aşırı sesli çalışıyordu ve 2 oda için bir klima yetersizdir. Çalışanlar samimi ve havuz temizdi.

Comments are closed.