İnvictus Athletic Club

5
(3)

İnvictus Athletic Club adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, İnvictus Athletic Club, Paşa Aliler Sk. no:13/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0534 898 89 25

İnvictus Athletic Club Yol Tarifi

İnvictus Athletic Club

İnvictus Athletic Club Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, İnvictus Athletic Club, Paşa Aliler Sk. no:13/A, Alanya – Antalya olan İnvictus Athletic Club, işletmesine 0534 898 89 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İnvictus Athletic Club ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İnvictus Athletic Club yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İnvictus Athletic Club hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İnvictus Athletic Club ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İnvictus Athletic Club ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İnvictus Athletic Club için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İnvictus Athletic Club bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İnvictus Athletic Club sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya İnvictus Athletic Club Yorumları

  1. Profesyonel PT alabileceğiniz ve serbest egzersizler yapabileceğiniz temiz, hijyenik, ilgili, Butik bir egzersiz studyosu.

  2. Alışılmışın dışında, isterseniz geleneksel antrenman prensiplerini, isterseniz çok yönlü yenilikçi antrenmanlarınızı profesyonel koçluk eşliğinde yapabileceğiniz bir butik stüdyo. Farklı seviyelerde, farklı yaşlarda, farklı amaçlarda, kadın, erkek herkese hijyenik ve size özel bir ortam sunuyor. Mutlaka deneyin 🙂

Comments are closed.