Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu

3.5
(6)

Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kestel, Alanya –

Telefon : (0242) 510 61 80

Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu Yol Tarifi

ALKÜ ALTSO Turizm Meslek Yüksekokulu

Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kestel, Alanya – olan Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu, işletmesine (0242) 510 61 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alkü Altso Turizm Meslek Yüksekokulu Yorumları

  1. Ana yoldan biraz arka tarafta sakin bir konumda. İç kısmındaki sınıflar biraz sıkışık gibi ama bina düzeni ve içerideki imkanlar gayet yeterli.

Comments are closed.