Çetın Soğutma

5
(3)

Çetın Soğutma adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : güller pınarı mahallesi şah oglu sokak özpelit aptmanı zemin kat 3, D:1A, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 521 40 13

Çetın Soğutma Yol Tarifi

Çetın Soğutma

Çetın Soğutma Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi güller pınarı mahallesi şah oglu sokak özpelit aptmanı zemin kat 3, D:1A, Alanya – Antalya olan Çetın Soğutma, işletmesine 0532 521 40 13 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çetın Soğutma ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çetın Soğutma yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çetın Soğutma hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çetın Soğutma ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çetın Soğutma ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çetın Soğutma için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çetın Soğutma bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çetın Soğutma sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Çetın Soğutma Yorumları

  1. Kaliteli ve Güler Yüzlü servis Hizmetinizden Dolayı Teşekkür Ederiz..

  2. Bozulan buzdolabim istanbuldan parca beklerken bizi magdur etmeyip ariza bitene kadar bize buzdolabi temin ettiler.Personelleri cok iyi tecrübeli ve yardımsever.Garanti süresinde bir cihazınız yoksa Çetin soğutma tereddütsüz ilk tercihiniz olsun bundan sonra Teşekkürler.

Comments are closed.