Alanya Tekne Turu

4.9
(48)

Alanya Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Berberoğlu Sk. No:5, Alanya – undefined

Telefon : (0242) 745 02 22

Alanya Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla Yol Tarifi

Alanya Tekne Turu - TATİLDETURLA

Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Berberoğlu Sk. No:5, Alanya – undefined olan Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla, işletmesine (0242) 745 02 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Tekne Turu Tati̇ldeturla sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Tekne Turu Yorumları

  1. Turumuz alanya Limanından başladı yolda eğlence hep devam etti. Bir çok yerde mola verdik deniz ve ortam müthişti. Aileye uygun.Harika bir deneyim oldu bizim için.

  2. Tek kelimeyle muhteşem insanın ağzı açık kalıyor. Özellikle benim gibi deniz tutkunuysanız tekneden inmek istemeyeceksiniz. O kadar yer gezdik ki daha bitiremedik.

  3. Fiyatı uygun bir çok yeri görüyorsunuz. Mola yerleri özenle seçilmiş fotograf çekilmek ve atlama show imkanı veriliyor.. 7 koy görüyorsunuz mükemmel.

  4. fena değil tekne biraz eskiydi sanki fiyat 200 tl yemek var bira 75 tl

Comments are closed.