Alanya Dalış Turu

5
(18)

Alanya Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Müftüler Sk No:18, Alanya – undefined

Telefon : (0242) 745 02 22

Alanya Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla Yol Tarifi

Alanya Dalış Turu - TATİLDETURLA

Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Müftüler Sk No:18, Alanya – undefined olan Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla, işletmesine (0242) 745 02 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Dalış Turu Tati̇ldeturla sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Dalış Turu Yorumları

  1. Gidilebilecek en iyi dalış turlarından bir tanesi daha. Manzarası, sıcakkanlı ortamı harika. Hep gitmek istiyorum ve gidiyorumda. Özellikle bu firmanin turlarına

  2. Daha önce katıldığım dalış turlarından farklıydı. Gösterilen ilgiyle kendinizi güvende hissediyorsunuz. Tavsiye ederim eğer böyle bir tura katılmak istiyorsanız tercihiniz muhakkak bu turdan yana oksun pişman olmazssınız.

  3. Benim için güzeldi. Uzun zamandır aklımdaydı böyle bir dalış turuns katılmak. Çalışanlar çok yardımcı oldu. Tavsiyelerine uydum problem yaşamadım.

  4. Güzel arkadaşlıklar edindiğim bir dalış turu oldu. Alanya dalış turunu çok sevdim. Temiz hava ve denizi çok seven biri olarak yine katılmayı planlıyorum.

  5. Gittiğinize pişman olmayacağınız bir yer gerek rehberlik yapan arkadaşlar gerek su altı güzellikleri cidden iyiydi. Zevkli heyecanlı güzel bir dalış oldu.

Comments are closed.