Akça Pastanesi

4.2
(79)

Akça Pastanesi Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. NO:44 D:1B, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 00 55

Akça Pastanesi Alanya Yol Tarifi

akça pastanesi alanya

Akça Pastanesi Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Eşref Kahvecioğlu Cd. NO:44 D:1B, Alanya – Antalya olan Akça Pastanesi Alanya, işletmesine (0242) 513 00 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akça Pastanesi Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akça Pastanesi Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akça Pastanesi Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akça Pastanesi Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akça Pastanesi Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akça Pastanesi Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akça Pastanesi Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akça Pastanesi Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Akça Pastanesi Yorumları

  1. Bol çeşit, hijyenik ortam, lezzetli kaliteli ürünler. Güleryüzlü personel. Samimiyeti ve kalitesi ile kendinizi ailenizin bahçesinde hissedeceğiniz bir mekan.

  2. Açıldığı yıldan beri giderim çok temiz ve fiyatları gayet uygun

  3. Güler yüzlü hizmet anlayışıyla, kaliteli hizmet veriyor…

  4. Her zaman güleryüzlü personelleri ile hizmetine devam etmektedir başarılar dilerim…

  5. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden bir işletme

Comments are closed.