Rıhtım Restaurant

4
(79)

Rıhtım Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Mahallesi, İzzet Azakoğlu Cd. No:89, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 10 19

Rıhtım Restaurant Yol Tarifi

Rıhtım Restaurant

Rıhtım Restaurant Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Mahallesi, İzzet Azakoğlu Cd. No:89, Alanya – Antalya olan Rıhtım Restaurant, işletmesine (0242) 512 10 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rıhtım Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rıhtım Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rıhtım Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rıhtım Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rıhtım Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rıhtım Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rıhtım Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rıhtım Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Rıhtım Restaurant Yorumları

  1. Kalite bekleyerek gidip ancak aradığımı bulamadığım en vasat serpme kahvaltıyı burada yaptım.vadedilen kahvaltiliklar yoktu,benim söylememle bir kısmı geldi.tek güzel yönü manzarası, gidecekseniz yüksek mevlalarla manzara satın aldiginizi bilerek gidin.

  2. Konum olarak muazzamdı fakat muamele olarak sıfırlardı. Sanırım şu an hem el değiştirdi hem isim değiştirdi. O mekânın hakkını veremiyorlardı. Umarım şimdi daha iyi olur.

  3. İnstagram hesabınız varmı? Varsa adresi paylaşırmısınız?

Comments are closed.