Zilli Öküz Homemade Burger

4
(430)

Zilli Öküz Homemade Burger Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Şevket Tokuş Cd. No:6, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 65 89

Zilli Öküz Homemade Burger Alanya Yol Tarifi

Zilli Öküz Homemade Burger Alanya

Zilli Öküz Homemade Burger Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Şevket Tokuş Cd. No:6, Alanya – Antalya olan Zilli Öküz Homemade Burger Alanya, işletmesine (0242) 512 65 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zilli Öküz Homemade Burger Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zilli Öküz Homemade Burger Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zilli Öküz Homemade Burger Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zilli Öküz Homemade Burger Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zilli Öküz Homemade Burger Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zilli Öküz Homemade Burger Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zilli Öküz Homemade Burger Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zilli Öküz Homemade Burger Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 430

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Zilli Öküz Homemade Burger Yorumları

  1. Saat 21e gelirken gittiğimiz için kapattıklarını fakat paket yapabileceklerini söylediler, çalışanlar gayet kibardı, diğer hamburger zincirlerine göre fiyat farklı değil değil ama tat olarak onlara fark atıyor

  2. Hamburgerleri çok güzel ama benim 1 yıldız kırmamın sebebi masalarda selpak ve sosluk yok ayrıca sos bakımından fakir bir restorant daha çok çeşit olmalı en azından ranch sos olmalı bu açığı sınırsız içecekle kapatıyorlar diyebilir miyiz bilmiyorum çünkü sos seven birisi için içecek çokta cazip değil.

  3. Süüüüper..çok lezzetli.uygun fiyatlar.cana yakın saygılı güler yüzlü personel.paket servisndeki emre beye ayrıca çok teşekkürler ediyoruz..
    Çok memnununz

  4. Yemekler ve servıs çok guzeldı ama bu sıcakta klima açılmaması çok kötü bunu düzeltmenizi tavsiye ediyorum kolay gelsin

  5. Hamburgerleri ve patatesleri sıradayız bir tık altındayken sınırsız içecek kategorisindeki fanta başka bir seviyedeydi.

Comments are closed.