Yükseller Cep Gsm Mağazasi

1
(2)

Yükseller Cep Gsm Mağazasi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:13, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Yükseller Cep Gsm Mağazasi Yol Tarifi

Yükseller Cep Gsm Mağazasi ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:13, Alanya – ANTALYA olan Yükseller Cep Gsm Mağazasi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yükseller Cep Gsm Mağazasi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yükseller Cep Gsm Mağazasi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yükseller Cep Gsm Mağazasi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yükseller Cep Gsm Mağazasi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yükseller Cep Gsm Mağazasi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yükseller Cep Gsm Mağazasi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yükseller Cep Gsm Mağazasi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yükseller Cep Gsm Mağazasi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yükseller Cep Gsm Mağazasi Yorumları

  1. Telefonumun home tuşu arızası için götürdüm. Üç hafta sonra tuş tekrar işlemez hale geldi. Yeniden para istediler. Servisin garantisi olmazmış, telefonu nasıl kullandığımı ( telefon ellerinde olduğu halde) bilemezlermiş.

  2. Pili bir ipad ile değiştirmek için verdim ama ekranı kırdılar ve yeni bir ekran için para ödemeyi talep ettiler !!! Onları bypass edin

Comments are closed.