Ymz Ayakkabi

4.6
(21)

Ymz Ayakkabi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:51, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0532 573 24 99

Ymz Ayakkabi Yol Tarifi

YMZ AYAKKABI

Ymz Ayakkabi ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. No:51, Alanya – ANTALYA olan Ymz Ayakkabi, işletmesine 0532 573 24 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ymz Ayakkabi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ymz Ayakkabi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ymz Ayakkabi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ymz Ayakkabi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ymz Ayakkabi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ymz Ayakkabi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ymz Ayakkabi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ymz Ayakkabi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ymz Ayakkabi Yorumları

  1. Very nice and quality shop. You can buy relaxly all products perfect.
    Cok iyi mağaza, markalar iyi emitasyon satmaz, bütün ürünler üst kalitedir.

  2. Ayakkabıları orta kalite fiyatlar yüksek iyi ve gösterişli bir Ayakkabı mağazası fakat fiyatları sattıkları ayakkabıya göre çok yüksek uçuk kaçık umarım bu davranışlarından dönerler biraz piyasa araştırması yapıp normal satıkları ürünleri değerinde rakkama satmaya başlarlar

  3. Son derece mutlu aliş veriş yaptığım tek ayakkabıcım personel mükemmel her şey için teşekkür…

Comments are closed.