Yilmaz İletişim

4.9
(161)

Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Yayla Yolu Cd. no 20/D, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0546 274 54 56

Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim Yol Tarifi

Alanya Telefon Tamir Merkezi (yilmaz İletişim)

Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Yayla Yolu Cd. no 20/D, Alanya – ANTALYA olan Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim , işletmesine 0546 274 54 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Telefon Tamir Merkezi Yilmaz İletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 161

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yilmaz İletişim Yorumları

  1. Ekranımın cami kırıktı sorunsuz şekilde cam degisimi yapildi orjinal ekranım bana kaldı teşekkür ediyorum ????????

  2. telefonumun ekranını değiştirdim gayet kaliteli ekran güzel servis

  3. Hiç açılmamış telefonumun arızasını anlamak için öyle bir açtılar ki telefonu mahvettiler. Sonrasında istanbula gönderdim. Telefonu açan çöp etmiş dediler. Belli ki arızasını tespit edemeyince para kazanamayacağını anladığımdan rastgele toplamış. Zaten teslim alırken servise göndereceğim dediğimde gözleri faltaşı gibi açıldı, sakın gönderme dediler. korkularından telefonu mahvettiklerini anlamıştım.

  4. İki adet telefon verdim tamire birisinin garantisi devam ediyordu biz müdahale edersek garantisi biter dediler BENİ UYARDİLAR
    DİGER GARANTİSİ BİTEN CİHAZİMİ YAPTİLAR GAYET DURUST VE SAMİMİ COK TEŞEKKÜRLER

Comments are closed.