Yıldız Lokantası

3.9
(173)

Yıldız Lokantası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 20 08

Yıldız Lokantası Yol Tarifi

Yıldız Lokantası Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv., Alanya – Antalya olan Yıldız Lokantası, işletmesine (0242) 513 20 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yıldız Lokantası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yıldız Lokantası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yıldız Lokantası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yıldız Lokantası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yıldız Lokantası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yıldız Lokantası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yıldız Lokantası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yıldız Lokantası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 173

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yıldız Lokantası Yorumları

  1. Haberiniz olsun tam bir yerli turist kazığı bayram gidilmez fiyatları bayram için yükseltmişler.

  2. Arkadaşlar İskenderin ekmeği bayat olur tamam deriz eti de bayat olur yani yeter deriz ama eğer yanındaki pilav bile bayat ise sıkıntı vardır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Karşısında ocakbaşı restoranları var daha uygun daha lüks daha lezzetli. Lütfen yorumumu değerlendirin çok pişmanız teşekkürler.

  3. Allah gözlüklü abiden razı olsun. İskender için 48 yerine 45 yaparım sizin için dedi. Menüde fiyatın 45 lira yazması dışında bir sorun yok. Ayrıca yediğimiz şeyin ne olduğundan emin değilim ancak et olmadığından eminim. Bunun yerine yandaki bir marketten kek alabilirsiniz ve geri kalan 43 liranız çöpe gitmeyebilir. Çok sihirli bir mekan

  4. Pahalı fiyat listesi menüsü yok hesap öderken masadaki icmediginiz suyunda parasını ödüyorsunuz kalkarken almazsan senden sonra ki müşteriye veriliyor kola da içse direk parasını veriyor suyun silsile gibi

Comments are closed.