Yeni Aksaray Travel

2.2
(6)

Alanya Yeni Aksaray Travel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : belediye karşısı akbank arkası kontur, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 98 57

Alanya Yeni Aksaray Travel Yol Tarifi

Yeni Aksaray Travel

Yeni Aksaray Travel Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi belediye karşısı akbank arkası kontur, Alanya – Antalya olan Yeni Aksaray Travel, işletmesine (0242) 512 98 57 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Aksaray Travel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Aksaray Travel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Aksaray Travel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Aksaray Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Aksaray Travel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Aksaray Travel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Aksaray Travel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Aksaray Travel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yeni Aksaray Travel Yorumları

  1. Gördüğüm kadarıyla memnuniyet sağlayıcılar ve muavini güler yüzlüydü.

  2. Böyle kötü firma görmedim bisikletçi arkadaşlar a kesinlikle önermem. Bagaj parasi diye bi otobüs parasi aldi benden.sanki parayi verince bagaj genişliyor, her türlü gidecek zaten, verdiğim para haram zıkkım olsun.

  3. Bir yolcunun koltuğuna başka biri oturmuş. Yolcuya geç arkada otur diye hitap ediyor şoför.
    Mahalle dolmuşu gibi dolmuş şoförü gibi personel.
    Personel açısından güncellenmeli.

  4. Hamile hamile yerimden ettiler para için başkasına satmislar gözüken biletimi daha bide çektiğim eziyetle kaldım pandemi dönemi gibi bir dönemde hiç hoş şeylerle karşılaşmadım gecenin bir koru otobusten indirdiler ilgi alaka sıfır biir yıldız bile çok

Comments are closed.