Yelken Cafe

4.5
(69)

Yelken Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Rektör Sipahioğlu Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 77 54

Yelken Cafe Yol Tarifi

Yelken Cafe

Yelken Cafe Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Rektör Sipahioğlu Sk., Alanya – Antalya olan Yelken Cafe, işletmesine (0242) 511 77 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yelken Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yelken Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yelken Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yelken Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yelken Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yelken Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yelken Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yelken Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Yelken Cafe Yorumları

  1. Alanya ya gelip de Yelken Cafe nin kendi ev yapımı buz gibi limonatayı içmeden asla gitmeyiniz. Ayrıca gözlemeyi de çok güzel yapıyor lar .Temizlik konusunda ise gereğinden fazla süper şekilde temiz.Wc ise eşine az rastlanılan şekilde çok temiz.

  2. Güzel bir işyeri işletmeci ve çalışanlar güler yüzlü ilgi alâka mükemmel gözüm kapalı tanıdıklarıma ve arkadaşlarıma önerebileceğim tek yer

  3. Aile ortamı evinizde gibisiniz kullanılan ürünlerin kalitesi çok iyi hayırlı işler ????????

Comments are closed.