Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı

4.5
(86)

Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Kaptanoğlu Sk. No:10, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 91 07

Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı Yol Tarifi

Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı

Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Kaptanoğlu Sk. No:10, Alanya – Antalya olan Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı, işletmesine (0242) 511 91 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 86

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Vitamin Cafe Gözleme Köy Kahvaltısı Yorumları

  1. Alanyada lezzetli gözlemeler yemek istiyorsanız uğramanızı tavsiye ederim. Menemeni olsun gözlemesi olsun. İçli köftelerini yemek içinde uğrayacağım. Işletmecileri iskenderunlu sıcak cana yakın oldukça güleryüzlü insanlar. Fiyatları uygun.

  2. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim gerçek esnaflık bu işte. Müşteri olarak değilde sanki misafir olarak gelmişiz gibi hissettik herşey çok güzeldi.

  3. Çok misafir perver ve iyi niyetli insanlar herkese tavsiye ederim

Comments are closed.