Veteriner Tedavi Merkezi Vetem

4.5
(64)

Veteriner Tedavi Merkezi Vetem adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Nazmi görücü Apt, Pelitlik Cd. No:28/A, Alanya –

Telefon : (0242) 522 19 32

Veteriner Tedavi Merkezi Vetem Yol Tarifi

Veteriner Tedavi Merkezi (VETEM)

Veteriner Tedavi Merkezi Vetem ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Nazmi görücü Apt, Pelitlik Cd. No:28/A, Alanya – olan Veteriner Tedavi Merkezi Vetem , işletmesine (0242) 522 19 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Veteriner Tedavi Merkezi Vetem ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Veteriner Tedavi Merkezi Vetem yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Veteriner Tedavi Merkezi Vetem hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Veteriner Tedavi Merkezi Vetem ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Veteriner Tedavi Merkezi Vetem ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Veteriner Tedavi Merkezi Vetem için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Veteriner Tedavi Merkezi Vetem bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Veteriner Tedavi Merkezi Vetem sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Veteriner Tedavi Merkezi Vetem Yorumları

  1. İnternet üzerinden son zamanlarda yapılan yorumlarını görünce aklımda soru işaretleri oluşmasına rağmen yapılan onca güzel yoruma güvenerek gittiğim klinikte birbirinden anlayışlı ve ilgili veteriner hekim bir çift ile karşılaştım. Öncelikle can dostumun tedavisi için ellerinden gelenin fazlasını yapan hekimlerimize minnettarım. İçerisinden geçtiğimiz bu zor günlerde temizlik ve kişisel hijyen kurallarına uydukları ve tertemiz klinikleri için de ayrıca teşekkür ederim. ((Şunu da söylemeden geçemeyeceğim beni tereddüte düşüren yorumların hepsinin aynı gün içerisinde yapılmış olması maalesef art niyet için yapıldıklarını düşünmeme sebep oldu. Lütfen can dostlarımızı emanet ettiğimiz hekimlerimizi gerçek dışı karalamalarla meşgul etmeyelim zira onların can kurtarmak gibi kutsal bir meslekleri bulunmakta sırf bunun için bile yaptıkları işe saygı duyulmalı))

  2. O kadar iyiler ki senelerdir başka bir yere gitmiyoruz. Son derece güvenilir insanlar ve işlerini layığıyla yapiyorlar. Hayvanınızı gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Bu arada meyve veren ağaç taşlanır. Yalan yanlış yorum yapanlara inanmayin. Sevgiler..

  3. Çok uzun süredir güvenerek gittiğim 2 kedimi de seve seve emanet edebileceğim mükemmel bir veteriner çift. Kedimi 2 kez doğum yaptırdım her şeyi ile itina ile ilgilendiler tüm sorularımı bıkmadan cevapladılar kendilerine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum. Canımdan çok sevidiğim hayvanlarıma en az benim kadar severek ilgileniyorlar. 7/24 telefonla tüm sorunlarımla ilgilendiler. Her bakımdan tavsiye edebileceğim bir klinik.

Comments are closed.