Unal Market & Deli

4.2
(83)

Unal Market & Deli adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı Mah, Hasan Akçalıoğlu Cd. Turkuaz Apt D:no:2/C, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0538 418 81 82

Unal Market & Deli Yol Tarifi

Unal Market & Deli

Unal Market & Deli ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı Mah, Hasan Akçalıoğlu Cd. Turkuaz Apt D:no:2/C, Alanya – ANTALYA olan Unal Market & Deli, işletmesine 0538 418 81 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Unal Market & Deli ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Unal Market & Deli yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Unal Market & Deli hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Unal Market & Deli ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Unal Market & Deli ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Unal Market & Deli için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Unal Market & Deli bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Unal Market & Deli sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 83

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Unal Market & Deli Yorumları

  1. Her Çeşit Peynir, Her Çeşit Turşu, Mahallemizin Güler Yüzlü Hüseyin Abisi, Yufka Ekmeğe Kadar Hizmette Sınır Tanımayan Bir Kişilik

  2. Çok güzel bir konumda içerde çok fazla çeşit söz konusu özellikle peynirleri çok güzel

  3. Değişik bölgelerin yöresel şarküteri ürünleri var.

Comments are closed.