Uçak Ayakkabı Tamirat

4.8
(5)

Uçak Ayakkabı Tamirat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Kültür Cd. No:30, Alanya – ANTALYA

Telefon : Belirtilmemiş.

Uçak Ayakkabı Tamirat Yol Tarifi

Uçak Ayakkabı Tamirat

Uçak Ayakkabı Tamirat ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Kültür Cd. No:30, Alanya – ANTALYA olan Uçak Ayakkabı Tamirat, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uçak Ayakkabı Tamirat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uçak Ayakkabı Tamirat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uçak Ayakkabı Tamirat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uçak Ayakkabı Tamirat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Uçak Ayakkabı Tamirat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uçak Ayakkabı Tamirat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uçak Ayakkabı Tamirat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uçak Ayakkabı Tamirat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Uçak Ayakkabı Tamirat Yorumları

  1. Tabanım ayakkabının geri kalanından çekilirken oğlumun ayakkabısının sabit olması gerekiyordu. Burası bulundu ve benim deneyim ile çok memnun oldu. Türkçe bilmese de, adam ertesi gün tekrar gelmek için benimle iletişim kuracak kadar iyi derecede İngilizce konuştu ve geldiğimde tamir için bana sadece 4 lira borç verdi! Bir yabancının olduğum açıkça belli olmasına rağmen, bana diğer müşterileri gibi adil davrandığını görmek beni çok mutlu etti. Mutlu bir şekilde herkese tavsiye ederim ve diğer ayakkabı tamirlerine ihtiyacım olursa kesinlikle iade edeceğim.

  2. Çok mütevazı ve yardımsever bir insan. 1 saat içinde iki ayakkabımı tamir etti ve inanılmaz uygun bir fiyata yaptı. Cok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edilir. ????????????

  3. güleryüzlü temiz nezih bi usta herkeze tavsiye ederim.

Comments are closed.